Cette information n'est pas disponible en français.

Totes les premiades dels Premis Gaudí

Millor Pel·lícula

IX Premis Gaudí
(2017)
laproperapell
LA PROPERA PELL
Corte y Confección de Películas, La Termita Films, Sentido Films, Bord Cadre Films

VIII Premis Gaudí
(2016)
elcamimesllarg
EL CAMÍ MÉS LLARG PER TORNAR A CASA
Niu d'Indi, No hay banda

VII Premis Gaudí
(2015)
rastresdesandal
RASTRES DE SÀNDAL

Pontas Films

VI Premis Gaudí
(2014)
laplaga
LA PLAGA

El Kinògraf, Televisió de Catalunya, Arte France Cinéma

V Premis Gaudí
(2013)
blancaneu
BLANCANEU

Arcadia Motion Pictures, Nix Films, Sisifo Films, The Kraken Films, Noodles Production, Arte France Cinéma, Andergraun Films

IV Premis Gaudí
(2012)
eva
EVA

Escándalo Films, Televisió de Catalunya

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
PA NEGRE

Massa d'Or Produccions, Televisió de Catalunya

II Premis Gaudí
(2010)
tresdies
TRES DIES AMB LA FAMÍLIA

Escándalo Films, Televisió de Catalunya

I Premis Gaudí
(2009)
cant ocells
EL CANT DELS OCELLS

Eddie Saeta, Andergraun Films

Millor Pel·lícula en llengua no catalana

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
A MONSTER CALLS (UN MONSTRE EM VE A VEURE)

A Monster Calls AIE, Telecinco Cinema, Apaches Entertainment, Películas La Trini

VIII Premis Gaudí
(2016)
truman
TRUMAN

Imposible Films, BD Cine, Trumanfilm AIE

VII Premis Gaudí
(2015)
10000km
10.000 KM

Lastor Media, La Panda Productions

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
LOS ÚLTIMOS DÍAS

Morena Films, Rebelión Terrestre Film, Atresmedia Cine, Les Films du Lendemain, Televisió de Catalunya

V Premis Gaudí
(2013)
unapistola
UNA PISTOLA EN CADA MANO

Imposible Films

IV Premis Gaudí
(2012)
mientrasduermes
MIENTRAS DUERMES

Filmax

III Premis Gaudí
(2011)
buried
BURIED (ENTERRAT)

Versus Entertainment

II Premis Gaudí
(2010)
loscondenados
LOS CONDENADOS

Benecé Produccions

I Premis Gaudí
(2009)
vickycristina
VICKY CRISTINA BARCELONA

Mediapro, Gravier Productions

Millor Direcció

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Juan Antonio Bayona per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
truman
Cesc Gay per

TRUMAN

VII Premis Gaudí
(2015)
10000km
Carlos Marques-Marcet per

10.000 KM

VI Premis Gaudí
(2014)
laplaga
Neus Ballús per

LA PLAGA

V Premis Gaudí
(2013)
loimposible
Juan Antonio Bayona per

LO IMPOSIBLE

IV Premis Gaudí
(2012)
mientrasduermes
Jaume Balagueró per

MIENTRAS DUERMES

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Agustí Villaronga per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
tresdies
Mar Coll per

TRES DIES AMB LA FAMÍLIA

I Premis Gaudí
(2009)
cant ocells
Albert Serra per

EL CANT DELS OCELLS

Millor Guió

IX Premis Gaudí
(2017)
laproperapell
Isa Campo, Isaki Lacuesta i Fran Araújo per

LA PROPERA PELL

VIII Premis Gaudí
(2016)
truman
Cesc Gay i Tomàs Aragay per

TRUMAN

VII Premis Gaudí
(2015)
10000km
Carlos Marques-Marcet i Clara Roquet per

10.000 KM

VI Premis Gaudí
(2014)
laplaga
Neus Ballús i Pau Subirós per

LA PLAGA

V Premis Gaudí
(2013)
unapistola
Tomàs Aragay i Cesc Gay per

UNA PISTOLA EN CADA MANO

IV Premis Gaudí
(2012)
mientrasduermes
Alberto Marini per

MIENTRAS DUERMES

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Agustí Villaronga per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
garbo
Edmon Roch, Isaki Lacuesta i María Hervera per

GARBO, L’HOME QUE VA SALVAR EL MÓN

I Premis Gaudí
(2009)
bienvenidofarewell
Xavi Puebla i Jesús Gil Vilda per

BIENVENIDO A FAREWELL-GUTMANN

Millor Protagonista Femenina

IX Premis Gaudí
(2017)
laproperapell
Emma Suárez per

LA PROPERA PELL

VIII Premis Gaudí
(2016)
victoria
Laia Costa per

VICTORIA

VII Premis Gaudí
(2015)
10000km
Natalia Tena per

10.000 KM

VI Premis Gaudí
(2014)
totsvolem
Nora Navas per

TOTS VOLEM EL MILLOR PER A ELLA

V Premis Gaudí
(2013)
elbosc
Maria Molins per

EL BOSC

IV Premis Gaudí
(2012)
katmandu
Verónica Echegui per

KATMANDÚ. UN ESPEJO EN EL CIELO

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Nora Navas per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
tresdies
Nausicaa Bonnín per

TRES DIES AMB LA FAMÍLIA

I Premis Gaudí
(2009)
forasters
Anna Lizarán per

FORASTERS

Millor Protagonista Masculí

IX Premis Gaudí
(2017)
elhombredelasmilcaras
Eduard Fernández per

EL HOMBRE DE LAS MIL CARAS

VIII Premis Gaudí
(2016)
truman
Ricardo Darín per

TRUMAN

VII Premis Gaudí
(2015)
10000km
David Verdaguer per

10.000 KM

VI Premis Gaudí
(2014)
elmuertoyserfeliz
José Sacristán per

EL MUERTO Y SER FELIZ

V Premis Gaudí
(2013)
elsnenssalvatges
Àlex Monner per

ELS NENS SALVATGES

IV Premis Gaudí
(2012)
mientrasduermes
Luis Tosar per

MIENTRAS DUERMES

III Premis Gaudí
(2011)
lamosquitera
Eduard Fernández per

LA MOSQUITERA

II Premis Gaudí
(2010)
les2vides
Àlex Brendemühl per

LES 2 VIDES D'ANDRÉS RABADÁN

I Premis Gaudí
(2009)
azana
Jordi Dauder per

AZAÑA

Millor Direcció de Producció

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Sandra Hermida per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
anacleto
Josep Amorós per

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Edmon Roch i Toni Novella per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
Josep Amorós per

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Premis Gaudí
(2013)
thepelayos
Eduard Vallès per

THE PELAYOS

IV Premis Gaudí
(2012)
bruc
Victòria Borrás i Jordi Berenguer per

BRUC, LA LLEGENDA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Aleix Castellón per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
cineclub
Patricia Roda per

CINÉCLUB

Millor Pel·lícula Documental

IX Premis Gaudí
(2017)
alcaldessa
ALCALDESSA

Nanouk Films
VIII Premis Gaudí
(2016)
gameover
GAME OVER

Loto Films, Promarfi Futuro 2010, Televisió de Catalunya, Gaia Audiovisuals, Televisión Española, Dirk Manthey Film UG

VII Premis Gaudí
(2015)
gabor
GABOR

Minimal Films, Miralab

VI Premis Gaudí
(2014)
monpetit
MÓN PETIT

Umbilical Produccions, Corte y Confección de Películas, Televisió de Catalunya, Televisión Española

V Premis Gaudí
(2013)
jordidauder
JORDI DAUDER, LA REVOLUCIÓ PENDENT

Segarra Films, Televisió de Catalunya

IV Premis Gaudí
(2012)
barcelonaabans
BARCELONA, ABANS QUE EL TEMPS HO ESBORRI

Promarfi Futuro 2010

III Premis Gaudí
(2011)
vicicletacullera
BICICLETA, CULLERA, POMA

Cromosoma, Televisió de Catalunya

II Premis Gaudí
(2010)
garbo
GARBO, L’HOME QUE VA SALVAR EL MÓN

Ikiru Films, Televisió de Catalunya

I Premis Gaudí
(2009)
bucarest
BUCAREST, LA MEMÒRIA PERDUDA

Bausan Films, Minimal Films

Millor Curtmetratge

IX Premis Gaudí
(2017)
timecode
TIMECODE

Nadir Films

VIII Premis Gaudí
(2016)
eladios
EL ADIÓS

Lastor Media

VII Premis Gaudí
(2015)
elcorredor
EL CORREDOR

Caduco Films, Bastian Films

VI Premis Gaudí
(2014)
godkacirka
GODKA CIRKA (UN FORAT AL CEL)

Inicia Films

V Premis Gaudí
(2013)
luisanoesta
LUISA NO ESTÁ EN CASA

Segarra Films, Televisió de Catalunya

IV Premis Gaudí
(2012)
ahoranopuedo
AHORA NO PUEDO

Ahora puedo producciones

III Premis Gaudí
(2011)
lesbessones
LES BESSONES DEL CARRER DE PONENT

Innovació Més Gestió Empresarial

II Premis Gaudí
(2010)
501
501

Valentí Films

I Premis Gaudí
(2009)
turismo
TURISMO

In Vitro Films

Millor Pel·lícula per a Televisió

IX Premis Gaudí
(2017)
ebre
EBRE, DEL BRESSOL A LA BATALLA

Setmàgic Audiovisual, Televisió de Catalunya, Enciende TV

VIII Premis Gaudí
(2016)
13dies
13 DIES D'OCTUBRE

Batabat, Lastor Media, Televisió de Catalunya

VII Premis Gaudí
(2015)
descalcsobre
DESCALÇ SOBRE LA TERRA VERMELLA

Minoria Absoluta, Televisió de Catalunya, TV Brasil, Televisión Española

VI Premis Gaudí
(2014)
cartaaeva
CARTA A EVA

Copia Cero, Televisió de Catalunya, Televisión Española

V Premis Gaudí
(2013)
tornarem
TORNAREM

Brutal Media, Televisió de Catalunya, Televisión Española

IV Premis Gaudí
(2012)
14abril
14 D'ABRIL. MACIÀ CONTRA COMPANYS

Minoria Absoluta, Televisió de Catalunya

III Premis Gaudí
(2011)
quatreestacions
QUATRE ESTACIONS

Televisió de Catalunya, Sagrera TV, Canal 9, Somnia Ars

II Premis Gaudí
(2010)
23f
23 F, EL DIA MÉS DIFÍCIL DEL REI

Televisió de Catalunya, Alea Docs & Films

I Premis Gaudí
(2009)
elpallassoielfuhrer
EL PALLASSO I EL FÜHRER

Televisió de Catalunya, Benecé Produccions

Millor Pel·lícula d'Animació

IX Premis Gaudí
(2017)
ozzy
OZZY

Arcadia Motion Pictures, Pachacamac Films AIE, Capitán Araña, BD Animation

VIII Premis Gaudí
(2016)
atrapalabandera
ATRAPA LA BANDERA

4 Cats Pictures, Ikiru Films, Telecinco Cinema, Telefónica Studios, Los Rockets La Película AIE, Lightbox Animation Studios

VII Premis Gaudí
(2015)
mortadelloifilemo
MORTADEL·LO I FILEMÓ CONTRA EN JIMMY EL CATXONDO

Zeta Cinema

V Premis Gaudí
(2013)
lesaventuresdetadeu
LES AVENTURES DE TADEU JONES

Ikiru Films, El Toro Pictures, Lightbox Entertainment, Telecinco Cinema, Telefónica Producciones

IV Premis Gaudí
(2012)
chicoyrita
CHICO & RITA

Estudio Mariscal, Fernando Trueba PC, Televisió de Catalunya

III Premis Gaudí
(2011)
elscapdedrap
ELS CAP DE DRAP AL PAÍS ON SEMPRE BRILLA EL SOL

Anera Films, Continental Producciones, Abano Producions, La Tropa de Trapo

II Premis Gaudí
(2010)
cherami
CHER AMI

Acció, Digital Dreams, Euroview, Televisió de Catalunya

I Premis Gaudí
(2009)
rovellonadal
ROVELLÓ, UN NADAL SENSE NOEL

D’Ocon Films, Televisió de Catalunya

Millor Direcció Artística

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Eugenio Caballero per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
anacleto
Balter Gallart per

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Premis Gaudí
(2015)
stellacadente
Sebastián Vogler per

STELLA CADENTE

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
Balter Gallart per

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Premis Gaudí
(2013)
blancaneu
Alain Bainée per

BLANCANEU

IV Premis Gaudí
(2012)
eva
Laia Colet per

EVA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Ana Alvargonzález per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
thefrost
Antonio Belart per

THE FROST (EL GEBRE)

I Premis Gaudí
(2009)
transsiberian

Alain Bainée per

TRANSSIBERIAN

Millor Actriu Secundària

IX Premis Gaudí
(2017)
100metros
Alexandra Jiménez per

100 METROS

VIII Premis Gaudí
(2016)
truman
Dolores Fonzi per

TRUMAN

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Bárbara Lennie per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
totsvolem
Clara Segura per

TOTS VOLEM EL MILLOR PER A ELLA

V Premis Gaudí
(2013)
unapistola
Candela Peña per

UNA PISTOLA EN CADA MANO

IV Premis Gaudí
(2012)
catalunyauber
Vicky Peña per

CATALUNYA ÜBER ALLES!

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Marina Comas per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
les2vides
Clara Segura per

LES 2 VIDES D’ANDRÉS RABADÁN

I Premis Gaudí
(2009)
vickycristina

Penélope Cruz per
VICKY CRISTINA BARCELONA

Millor Actor Secundari

IX Premis Gaudí
(2017)
100metros
Karra Elejalde per

100 METROS

VIII Premis Gaudí
(2016)
truman
Javier Cámara per

TRUMAN

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Eduard Fernández per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
lapor
Ramon Madaula per

LA POR

V Premis Gaudí
(2013)
unapistola
Eduard Fernández per

UNA PISTOLA EN CADA MANO

IV Premis Gaudí
(2012)
eva
Lluís Homar per

EVA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Roger Casamajor per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
les2vides
Andrés Herrera per

LES 2 VIDES D’ANDRÉS RABADÁN

I Premis Gaudí
(2009)
bienvenidofarewell

Pep Anton Muñoz per
BIENVENIDO A FAREWELL-GUTMANN

Millor Muntatge

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Jaume Martí i Bernat Vilaplana per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
elreydelahabana
Raúl Román per

EL REY DE LA HABANA

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Mapa Pastor per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
laplaga
Neus Ballús i Domi Parra per

LA PLAGA

V Premis Gaudí
(2013)
loimposible
Elena Ruiz i Bernat Vilaplana per

LO IMPOSIBLE

IV Premis Gaudí
(2012)
mientrasduermes
Guillermo de la Cal per

MIENTRAS DUERMES

III Premis Gaudí
(2011)
buried
Rodrigo Cortés per

BURIED (ENTERRAT)

II Premis Gaudí
(2010)
rec2
David Gallart per

[REC] 2

I Premis Gaudí
(2009)
transsiberian
Jaume Martí per

TRANSSIBERIAN

Millor Música Original

IX Premis Gaudí
(2017)
cercadetucasa
Sílvia Pérez Cruz per

CERCA DE TU CASA

VIII Premis Gaudí
(2016)
elreydelahabana
Joan Valent per

EL REY DE LA HABANA

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Roque Baños per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
barcelonanitdestiu
Joan Dausà per

BARCELONA, NIT D'ESTIU

V Premis Gaudí
(2013)
blancaneu
Alfonso de Vilallonga per

BLANCANEU

IV Premis Gaudí
(2012)
chicoyrita
Bebo Valdés per

CHICO & RITA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Jose Manuel Pagán per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
trash
Santos Martínez per

TRASH

I Premis Gaudí
(2009)
vickycristina
Giulia i Los Tellarini per

VICKY CRISTINA BARCELONA

Millor Fotografia

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Óscar Faura per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
elreydelahabana
Josep Maria Civit per

EL REY DE LA HABANA

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Carles Gusi per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
Daniel Aranyó per

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Premis Gaudí
(2013)
loimposible
Óscar Faura per

LO IMPOSIBLE

IV Premis Gaudí
(2012)
eva
Arnau Valls Colomer per

EVA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Antonio Riestra per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
thefrost
David Omedes per

THE FROST (EL GEBRE)

I Premis Gaudí
(2009)
cant ocells
Neus Ollé i Jimmy Gimferrer per

EL CANT DELS OCELLS

Millor Vestuari

IX Premis Gaudí
(2017)
lamortdelouisxiv
Nina Avramovic per

LA MORT DE LOUIS XIV (LA MORT DE LLUÍS XIV)

VIII Premis Gaudí
(2016)
elreydelahabana
María Gil i Sonia Segura per

EL REY DE LA HABANA

VII Premis Gaudí
(2015)
stellacadente
Mercè Paloma per

STELLA CADENTE

VI Premis Gaudí
(2014)
historiadelamevamort
Lourdes Pérez i Rosa Tharrats per

HISTÒRIA DE LA MEVA MORT

V Premis Gaudí
(2013)
blancaneu
Paco Delgado per

BLANCANEU

IV Premis Gaudí
(2012)
bruc
Ariadna Papió per

BRUC, LA LLEGENDA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Mercè Paloma per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
lamujerdelanarquista
Bina Daigeler per

LA MUJER DEL ANARQUISTA

Millor So

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Oriol Tarragó, Peter Glossop i Marc Orts per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
anacleto
Oriol Tarragó, Sergio Bürmann i Marc Orts per

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Premis Gaudí
(2015)
elnino
Sergio Bürmann, Oriol Tarragó i Marc Orts per

EL NIÑO

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
Licio Marcos de Oliveira, Oriol Tarragó i David Calleja per

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Premis Gaudí
(2013)
loimposible
Oriol Tarragó i Marc Orts per

LO IMPOSIBLE

IV Premis Gaudí
(2012)
mientrasduermes
Jordi Rossinyol, Oriol Tarragó i David Calleja per

MIENTRAS DUERMES

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Dani Fontrodona, Fernando Novillo i Ricard Casals per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
rec2
Xavi Mas, Oriol Tarragó i Marc Orts per

[REC] 2

I Premis Gaudí
(2009)
eskalofrio
Jaume Meléndez, James Muñoz i José Manovel per

ESKALOFRÍO

Millors Efectes Visuals

IX Premis Gaudí
(2017)
amonstercalls
Félix Bergés, Pau Costa, David Martí i Montse Ribé per

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Premis Gaudí
(2016)
anacleto
Lluis Castells i Lluís Rivera per

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Premis Gaudí
(2015)
rec4
Àlex Villagrasa, David Ambit, Lucía Salanueva, Lluís Rivera i Josep Claret per

[REC]4: APOCALIPSIS

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
Lluís Rivera, Juanma Nogales, Jon Aguirre, Manuel Ramírez, Isidro Jiménez i Pablo Perona per

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Premis Gaudí
(2013)
lesaventuresdetadeu
Josep Maria Aragonés per

LES AVENTURES DE TADEU JONES

IV Premis Gaudí
(2012)
eva
Arturo Balseiro, Lluis Castells i Javi García per

EVA

III Premis Gaudí
(2011)
viatgemagic
Josep Maria Aragonés per

VIATGE MÀGIC A ÀFRICA

II Premis Gaudí
(2010)
rec2
David Ambit, Àlex Villagrasa i Salvador Santana per

[REC] 2

I Premis Gaudí
(2009)
eskalofrio
Jaume Meléndez, James Muñoz i José Manovel per

ESKALOFRÍO

Millor Maquillatge i Perruqueria

IX Premis Gaudí
(2017)
lamortdelouisxiv
Marion Vissac i Antoine Mancini per

LA MORT DE LOUIS XIV (LA MORT DE LLUÍS XIV)

VIII Premis Gaudí
(2016)
nadiequiere
Pablo Perona, Sylvie Imbert i Paco Rodríguez per

NOBODY WANTS THE NIGHT (NADIE QUIERE LA NOCHE)

VII Premis Gaudí
(2015)
rec4
Alma Casal i Elena Pérez per

[REC]4: APOCALIPSIS

VI Premis Gaudí
(2014)
losultimosdias
Patricia Reyes per

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Premis Gaudí
(2013)
loimposible
David Martí i Montse Ribé per

LO IMPOSIBLE

IV Premis Gaudí
(2012)
bruc
Amparo Sánchez i Caitlin Acheson per

BRUC, LA LLEGENDA

III Premis Gaudí
(2011)
panegre
Satur Merino i Alma Casal per

PA NEGRE

II Premis Gaudí
(2010)
rec2
Inma P. Sotillo i Lucia Salanueva per

[REC] 2

Millor Pel·lícula Europea

IX Premis Gaudí
(2017)
elle
ELLE

França, Alemanya, Bèlgica

VIII Premis Gaudí
(2016)
mandarines
MANDARIINID (MANDARINES)

Estònia, Geòrgia

VII Premis Gaudí
(2015)
lagranbellesa2
LA GRANDE BELLEZZA (LA GRAN BELLESA)

Itàlia, França

VI Premis Gaudí
(2014)
amor2
AMOUR (AMOR)

França, Alemanya, Àustria

V Premis Gaudí
(2013)
loimposible
LO IMPOSIBLE

Espanya, EUA

IV Premis Gaudí
(2012)
eldiscursdelrei2
THE KING'S SPEECH (EL DISCURS DEL REI)
Regne Unit, EUA, Austràlia

III Premis Gaudí
(2011)
lacintablanca2
DAS WEISSE BAND (LA CINTA BLANCA)

Alemanya, França, Àustria, Itàlia

II Premis Gaudí
(2010)
dejameentrar
LÅT DEN RÄTTE KOMMA IN (DÉJAME ENTRAR)

Suècia

I Premis Gaudí
(2009)
camino
CAMINO

Espanya

Aquest lloc fa servir cookies, pròpies i de terceres entitats, per a finalitats estadístiques i d’anàlisi de la navegació dels usuaris a fi d’oferir-los un millor servei. Si vol conèixer més sobre les cookies i l’ús que en fem, consulti la nostra Política de Cookies.