All Gaudí Award-winning films

Best Film

IX Gaudí Awards
(2017)
laproperapell
LA PROPERA PELL
Corte y Confección de Películas, La Termita Films, Sentido Films, Bord Cadre Films

VIII Gaudí Awards
(2016)
elcamimesllarg
EL CAMÍ MÉS LLARG PER TORNAR A CASA
Niu d'Indi, No hay banda

VII Gaudí Awards
(2015)
rastresdesandal
RASTRES DE SÀNDAL

Pontas Films

VI Gaudí Awards
(2014)
laplaga
LA PLAGA

El Kinògraf, Televisió de Catalunya, Arte France Cinéma

V Gaudí Awards
(2013)
blancaneu
BLANCANEU

Arcadia Motion Pictures, Nix Films, Sisifo Films, The Kraken Films, Noodles Production, Arte France Cinéma, Andergraun Films

IV Gaudí Awards
(2012)
eva
EVA

Escándalo Films, Televisió de Catalunya

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
PA NEGRE

Massa d'Or Produccions, Televisió de Catalunya

II Gaudí Awards
(2010)
tresdies
TRES DIES AMB LA FAMÍLIA

Escándalo Films, Televisió de Catalunya

I Gaudí Awards
(2009)
cant ocells
EL CANT DELS OCELLS

Eddie Saeta, Andergraun Films

Best Film in non-Catalan language

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
A MONSTER CALLS (UN MONSTRE EM VE A VEURE)

A Monster Calls AIE, Telecinco Cinema, Apaches Entertainment, Películas La Trini

VIII Gaudí Awards
(2016)
truman
TRUMAN

Imposible Films, BD Cine, Trumanfilm AIE

VII Gaudí Awards
(2015)
10000km
10.000 KM

Lastor Media, La Panda Productions

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
LOS ÚLTIMOS DÍAS

Morena Films, Rebelión Terrestre Film, Atresmedia Cine, Les Films du Lendemain, Televisió de Catalunya

V Gaudí Awards
(2013)
unapistola
UNA PISTOLA EN CADA MANO

Imposible Films

IV Gaudí Awards
(2012)
mientrasduermes
MIENTRAS DUERMES

Filmax

III Gaudí Awards
(2011)
buried
BURIED (ENTERRAT)

Versus Entertainment

II Gaudí Awards
(2010)
loscondenados
LOS CONDENADOS

Benecé Produccions

I Gaudí Awards
(2009)
vickycristina
VICKY CRISTINA BARCELONA

Mediapro, Gravier Productions

Best Direction

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Juan Antonio Bayona for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
truman
Cesc Gay for

TRUMAN

VII Gaudí Awards
(2015)
10000km
Carlos Marques-Marcet for

10.000 KM

VI Gaudí Awards
(2014)
laplaga
Neus Ballús for

LA PLAGA

V Gaudí Awards
(2013)
loimposible
Juan Antonio Bayona for

LO IMPOSIBLE

IV Gaudí Awards
(2012)
mientrasduermes
Jaume Balagueró for

MIENTRAS DUERMES

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Agustí Villaronga for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
tresdies
Mar Coll for

TRES DIES AMB LA FAMÍLIA

I Gaudí Awards
(2009)
cant ocells
Albert Serra for

EL CANT DELS OCELLS

Best Screenplay

IX Gaudí Awards
(2017)
laproperapell
Isa Campo, Isaki Lacuesta and Fran Araújo for

LA PROPERA PELL

VIII Gaudí Awards
(2016)
truman
Cesc Gay and Tomàs Aragay for

TRUMAN

VII Gaudí Awards
(2015)
10000km
Carlos Marques-Marcet and Clara Roquet for

10.000 KM

VI Gaudí Awards
(2014)
laplaga
Neus Ballús and Pau Subirós for

LA PLAGA

V Gaudí Awards
(2013)
unapistola
Tomàs Aragay and Cesc Gay for

UNA PISTOLA EN CADA MANO

IV Gaudí Awards
(2012)
mientrasduermes
Alberto Marini for

MIENTRAS DUERMES

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Agustí Villaronga for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
garbo
Edmon Roch, Isaki Lacuesta and María Hervera for

GARBO, L’HOME QUE VA SALVAR EL MÓN

I Gaudí Awards
(2009)
bienvenidofarewell
Xavi Puebla and Jesús Gil Vilda for

BIENVENIDO A FAREWELL-GUTMANN

Best Leading Actress

IX Gaudí Awards
(2017)
laproperapell
Emma Suárez for

LA PROPERA PELL

VIII Gaudí Awards
(2016)
victoria
Laia Costa for

VICTORIA

VII Gaudí Awards
(2015)
10000km
Natalia Tena for

10.000 KM

VI Gaudí Awards
(2014)
totsvolem
Nora Navas for

TOTS VOLEM EL MILLOR PER A ELLA

V Gaudí Awards
(2013)
elbosc
Maria Molins for

EL BOSC

IV Gaudí Awards
(2012)
katmandu
Verónica Echegui for

KATMANDÚ. UN ESPEJO EN EL CIELO

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Nora Navas for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
tresdies
Nausicaa Bonnín for

TRES DIES AMB LA FAMÍLIA

I Gaudí Awards
(2009)
forasters
Anna Lizarán for

FORASTERS

Best Leading Actor

IX Gaudí Awards
(2017)
elhombredelasmilcaras
Eduard Fernández for

EL HOMBRE DE LAS MIL CARAS

VIII Gaudí Awards
(2016)
truman
Ricardo Darín for

TRUMAN

VII Gaudí Awards
(2015)
10000km
David Verdaguer for

10.000 KM

VI Gaudí Awards
(2014)
elmuertoyserfeliz
José Sacristán for

EL MUERTO Y SER FELIZ

V Gaudí Awards
(2013)
elsnenssalvatges
Àlex Monner for

ELS NENS SALVATGES

IV Gaudí Awards
(2012)
mientrasduermes
Luis Tosar for

MIENTRAS DUERMES

III Gaudí Awards
(2011)
lamosquitera
Eduard Fernández for

LA MOSQUITERA

II Gaudí Awards
(2010)
les2vides
Àlex Brendemühl for

LES 2 VIDES D'ANDRÉS RABADÁN

I Gaudí Awards
(2009)
azana
Jordi Dauder for

AZAÑA

Best Production Management

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Sandra Hermida for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
anacleto
Josep Amorós for

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Edmon Roch and Toni Novella for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
Josep Amorós for

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Gaudí Awards
(2013)
thepelayos
Eduard Vallès for

THE PELAYOS

IV Gaudí Awards
(2012)
bruc
Victòria Borrás and Jordi Berenguer for

BRUC, LA LLEGENDA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Aleix Castellón for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
cineclub
Patricia Roda for

CINÉCLUB

Best Documentary Film

IX Gaudí Awards
(2017)
alcaldessa
ALCALDESSA

Nanouk Films
VIII Gaudí Awards
(2016)
gameover
GAME OVER

Loto Films, Promarfi Futuro 2010, Televisió de Catalunya, Gaia Audiovisuals, Televisión Española, Dirk Manthey Film UG

VII Gaudí Awards
(2015)
gabor
GABOR

Minimal Films, Miralab

VI Gaudí Awards
(2014)
monpetit
MÓN PETIT

Umbilical Produccions, Corte y Confección de Películas, Televisió de Catalunya, Televisión Española

V Gaudí Awards
(2013)
jordidauder
JORDI DAUDER, LA REVOLUCIÓ PENDENT

Segarra Films, Televisió de Catalunya

IV Gaudí Awards
(2012)
barcelonaabans
BARCELONA, ABANS QUE EL TEMPS HO ESBORRI

Promarfi Futuro 2010

III Gaudí Awards
(2011)
vicicletacullera
BICICLETA, CULLERA, POMA

Cromosoma, Televisió de Catalunya

II Gaudí Awards
(2010)
garbo
GARBO, L’HOME QUE VA SALVAR EL MÓN

Ikiru Films, Televisió de Catalunya

I Gaudí Awards
(2009)
bucarest
BUCAREST, LA MEMÒRIA PERDUDA

Bausan Films, Minimal Films

Best Short Film

IX Gaudí Awards
(2017)
timecode
TIMECODE

Nadir Films

VIII Gaudí Awards
(2016)
eladios
EL ADIÓS

Lastor Media

VII Gaudí Awards
(2015)
elcorredor
EL CORREDOR

Caduco Films, Bastian Films

VI Gaudí Awards
(2014)
godkacirka
GODKA CIRKA (UN FORAT AL CEL)

Inicia Films

V Gaudí Awards
(2013)
luisanoesta
LUISA NO ESTÁ EN CASA

Segarra Films, Televisió de Catalunya

IV Gaudí Awards
(2012)
ahoranopuedo
AHORA NO PUEDO

Ahora puedo producciones

III Gaudí Awards
(2011)
lesbessones
LES BESSONES DEL CARRER DE PONENT

Innovació Més Gestió Empresarial

II Gaudí Awards
(2010)
501
501

Valentí Films

I Gaudí Awards
(2009)
turismo
TURISMO

In Vitro Films

Best Film for TV

IX Gaudí Awards
(2017)
ebre
EBRE, DEL BRESSOL A LA BATALLA

Setmàgic Audiovisual, Televisió de Catalunya, Enciende TV

VIII Gaudí Awards
(2016)
13dies
13 DIES D'OCTUBRE

Batabat, Lastor Media, Televisió de Catalunya

VII Gaudí Awards
(2015)
descalcsobre
DESCALÇ SOBRE LA TERRA VERMELLA

Minoria Absoluta, Televisió de Catalunya, TV Brasil, Televisión Española

VI Gaudí Awards
(2014)
cartaaeva
CARTA A EVA

Copia Cero, Televisió de Catalunya, Televisión Española

V Gaudí Awards
(2013)
tornarem
TORNAREM

Brutal Media, Televisió de Catalunya, Televisión Española

IV Gaudí Awards
(2012)
14abril
14 D'ABRIL. MACIÀ CONTRA COMPANYS

Minoria Absoluta, Televisió de Catalunya

III Gaudí Awards
(2011)
quatreestacions
QUATRE ESTACIONS

Televisió de Catalunya, Sagrera TV, Canal 9, Somnia Ars

II Gaudí Awards
(2010)
23f
23 F, EL DIA MÉS DIFÍCIL DEL REI

Televisió de Catalunya, Alea Docs & Films

I Gaudí Awards
(2009)
elpallassoielfuhrer
EL PALLASSO I EL FÜHRER

Televisió de Catalunya, Benecé Produccions

Best Animated Film

IX Gaudí Awards
(2017)
ozzy
OZZY

Arcadia Motion Pictures, Pachacamac Films AIE, Capitán Araña, BD Animation

VIII Gaudí Awards
(2016)
atrapalabandera
ATRAPA LA BANDERA

4 Cats Pictures, Ikiru Films, Telecinco Cinema, Telefónica Studios, Los Rockets La Película AIE, Lightbox Animation Studios

VII Gaudí Awards
(2015)
mortadelloifilemo
MORTADEL·LO I FILEMÓ CONTRA EN JIMMY EL CATXONDO

Zeta Cinema

V Gaudí Awards
(2013)
lesaventuresdetadeu
LES AVENTURES DE TADEU JONES

Ikiru Films, El Toro Pictures, Lightbox Entertainment, Telecinco Cinema, Telefónica Producciones

IV Gaudí Awards
(2012)
chicoyrita
CHICO & RITA

Estudio Mariscal, Fernando Trueba PC, Televisió de Catalunya

III Gaudí Awards
(2011)
elscapdedrap
ELS CAP DE DRAP AL PAÍS ON SEMPRE BRILLA EL SOL

Anera Films, Continental Producciones, Abano Producions, La Tropa de Trapo

II Gaudí Awards
(2010)
cherami
CHER AMI

Acció, Digital Dreams, Euroview, Televisió de Catalunya

I Gaudí Awards
(2009)
rovellonadal
ROVELLÓ, UN NADAL SENSE NOEL

D’Ocon Films, Televisió de Catalunya

Best Art Direction

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Eugenio Caballero for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
anacleto
Balter Gallart for

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Gaudí Awards
(2015)
stellacadente
Sebastián Vogler for

STELLA CADENTE

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
Balter Gallart for

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Gaudí Awards
(2013)
blancaneu
Alain Bainée for

BLANCANEU

IV Gaudí Awards
(2012)
eva
Laia Colet for

EVA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Ana Alvargonzález for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
thefrost
Antonio Belart for

THE FROST (EL GEBRE)

I Gaudí Awards
(2009)
transsiberian

Alain Bainée for

TRANSSIBERIAN

Best Supporting Actress

IX Gaudí Awards
(2017)
100metros
Alexandra Jiménez for

100 METROS

VIII Gaudí Awards
(2016)
truman
Dolores Fonzi for

TRUMAN

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Bárbara Lennie for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
totsvolem
Clara Segura for

TOTS VOLEM EL MILLOR PER A ELLA

V Gaudí Awards
(2013)
unapistola
Candela Peña for

UNA PISTOLA EN CADA MANO

IV Gaudí Awards
(2012)
catalunyauber
Vicky Peña for

CATALUNYA ÜBER ALLES!

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Marina Comas for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
les2vides
Clara Segura for

LES 2 VIDES D’ANDRÉS RABADÁN

I Gaudí Awards
(2009)
vickycristina

Penélope Cruz for
VICKY CRISTINA BARCELONA

Best Supporting Actor

IX Gaudí Awards
(2017)
100metros
Karra Elejalde for

100 METROS

VIII Gaudí Awards
(2016)
truman
Javier Cámara for

TRUMAN

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Eduard Fernández for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
lapor
Ramon Madaula for

LA POR

V Gaudí Awards
(2013)
unapistola
Eduard Fernández for

UNA PISTOLA EN CADA MANO

IV Gaudí Awards
(2012)
eva
Lluís Homar for

EVA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Roger Casamajor for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
les2vides
Andrés Herrera for

LES 2 VIDES D’ANDRÉS RABADÁN

I Gaudí Awards
(2009)
bienvenidofarewell

Pep Anton Muñoz for
BIENVENIDO A FAREWELL-GUTMANN

Best Film Editing

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Jaume Martí and Bernat Vilaplana for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
elreydelahabana
Raúl Román for

EL REY DE LA HABANA

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Mapa Pastor for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
laplaga
Neus Ballús and Domi Parra for

LA PLAGA

V Gaudí Awards
(2013)
loimposible
Elena Ruiz and Bernat Vilaplana for

LO IMPOSIBLE

IV Gaudí Awards
(2012)
mientrasduermes
Guillermo de la Cal for

MIENTRAS DUERMES

III Gaudí Awards
(2011)
buried
Rodrigo Cortés for

BURIED (ENTERRAT)

II Gaudí Awards
(2010)
rec2
David Gallart for

[REC] 2

I Gaudí Awards
(2009)
transsiberian
Jaume Martí for

TRANSSIBERIAN

Best Original Score

IX Gaudí Awards
(2017)
cercadetucasa
Sílvia Pérez Cruz for

CERCA DE TU CASA

VIII Gaudí Awards
(2016)
elreydelahabana
Joan Valent for

EL REY DE LA HABANA

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Roque Baños for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
barcelonanitdestiu
Joan Dausà for

BARCELONA, NIT D'ESTIU

V Gaudí Awards
(2013)
blancaneu
Alfonso de Vilallonga for

BLANCANEU

IV Gaudí Awards
(2012)
chicoyrita
Bebo Valdés for

CHICO & RITA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Jose Manuel Pagán for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
trash
Santos Martínez for

TRASH

I Gaudí Awards
(2009)
vickycristina
Giulia i Los Tellarini for

VICKY CRISTINA BARCELONA

Best Cinematography

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Óscar Faura for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
elreydelahabana
Josep Maria Civit for

EL REY DE LA HABANA

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Carles Gusi for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
Daniel Aranyó for

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Gaudí Awards
(2013)
loimposible
Óscar Faura for

LO IMPOSIBLE

IV Gaudí Awards
(2012)
eva
Arnau Valls Colomer for

EVA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Antonio Riestra for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
thefrost
David Omedes for

THE FROST (EL GEBRE)

I Gaudí Awards
(2009)
cant ocells
Neus Ollé and Jimmy Gimferrer for

EL CANT DELS OCELLS

Best Costume Design

IX Gaudí Awards
(2017)
lamortdelouisxiv
Nina Avramovic for

LA MORT DE LOUIS XIV (LA MORT DE LLUÍS XIV)

VIII Gaudí Awards
(2016)
elreydelahabana
María Gil and Sonia Segura for

EL REY DE LA HABANA

VII Gaudí Awards
(2015)
stellacadente
Mercè Paloma for

STELLA CADENTE

VI Gaudí Awards
(2014)
historiadelamevamort
Lourdes Pérez and Rosa Tharrats for

HISTÒRIA DE LA MEVA MORT

V Gaudí Awards
(2013)
blancaneu
Paco Delgado for

BLANCANEU

IV Gaudí Awards
(2012)
bruc
Ariadna Papió for

BRUC, LA LLEGENDA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Mercè Paloma for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
lamujerdelanarquista
Bina Daigeler for

LA MUJER DEL ANARQUISTA

Best Sound

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Oriol Tarragó, Peter Glossop and Marc Orts for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
anacleto
Oriol Tarragó, Sergio Bürmann and Marc Orts for

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Gaudí Awards
(2015)
elnino
Sergio Bürmann, Oriol Tarragó and Marc Orts for

EL NIÑO

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
Licio Marcos de Oliveira, Oriol Tarragó and David Calleja for

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Gaudí Awards
(2013)
loimposible
Oriol Tarragó and Marc Orts for

LO IMPOSIBLE

IV Gaudí Awards
(2012)
mientrasduermes
Jordi Rossinyol, Oriol Tarragó and David Calleja for

MIENTRAS DUERMES

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Dani Fontrodona, Fernando Novillo and Ricard Casals for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
rec2
Xavi Mas, Oriol Tarragó and Marc Orts for

[REC] 2

I Gaudí Awards
(2009)
eskalofrio
Jaume Meléndez, James Muñoz and José Manovel for

ESKALOFRÍO

Best Visual Effects

IX Gaudí Awards
(2017)
amonstercalls
Félix Bergés, Pau Costa, David Martí and Montse Ribé for

A MONSTER CALLS (UN MONSTRUO VIENE A VERME)

VIII Gaudí Awards
(2016)
anacleto
Lluis Castells and Lluís Rivera for

ANACLETO: AGENTE SECRETO

VII Gaudí Awards
(2015)
rec4
Àlex Villagrasa, David Ambit, Lucía Salanueva, Lluís Rivera and Josep Claret for

[REC]4: APOCALIPSIS

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
Lluís Rivera, Juanma Nogales, Jon Aguirre, Manuel Ramírez, Isidro Jiménez and Pablo Perona for

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Gaudí Awards
(2013)
lesaventuresdetadeu
Josep Maria Aragonés for

LES AVENTURES DE TADEU JONES

IV Gaudí Awards
(2012)
eva
Arturo Balseiro, Lluis Castells and Javi García for

EVA

III Gaudí Awards
(2011)
viatgemagic
Josep Maria Aragonés for

VIATGE MÀGIC A ÀFRICA

II Gaudí Awards
(2010)
rec2
David Ambit, Àlex Villagrasa and Salvador Santana for

[REC] 2

I Gaudí Awards
(2009)
eskalofrio
Jaume Meléndez, James Muñoz and José Manovel for

ESKALOFRÍO

Best Make-Up and Hairstyles

IX Gaudí Awards
(2017)
lamortdelouisxiv
Marion Vissac and Antoine Mancini for

LA MORT DE LOUIS XIV (LA MORT DE LLUÍS XIV)

VIII Gaudí Awards
(2016)
nadiequiere
Pablo Perona, Sylvie Imbert and Paco Rodríguez for

NOBODY WANTS THE NIGHT (NADIE QUIERE LA NOCHE)

VII Gaudí Awards
(2015)
rec4
Alma Casal and Elena Pérez for

[REC]4: APOCALIPSIS

VI Gaudí Awards
(2014)
losultimosdias
Patricia Reyes for

LOS ÚLTIMOS DÍAS

V Gaudí Awards
(2013)
loimposible
David Martí and Montse Ribé for

LO IMPOSIBLE

IV Gaudí Awards
(2012)
bruc
Amparo Sánchez and Caitlin Acheson for

BRUC, LA LLEGENDA

III Gaudí Awards
(2011)
panegre
Satur Merino and Alma Casal for

PA NEGRE

II Gaudí Awards
(2010)
rec2
Inma P. Sotillo and Lucia Salanueva for

[REC] 2

Best European Film

IX Gaudí Awards
(2017)
elle
ELLE

France, Germany, Belgium

VIII Gaudí Awards
(2016)
mandarines
MANDARIINID (MANDARINES)

Estonia, Georgia

VII Gaudí Awards
(2015)
lagranbellesa2
LA GRANDE BELLEZZA (LA GRAN BELLESA)

Italy, France

VI Gaudí Awards
(2014)
amor2
AMOUR (AMOR)

France, Germany, Austria

V Gaudí Awards
(2013)
loimposible
LO IMPOSIBLE

Spain, USA

IV Gaudí Awards
(2012)
eldiscursdelrei2
THE KING'S SPEECH (EL DISCURS DEL REI)
United Kingdom, USA, Australia

III Gaudí Awards
(2011)
lacintablanca2
DAS WEISSE BAND (LA CINTA BLANCA)

Germany, France, Austria, Italy

II Gaudí Awards
(2010)
dejameentrar
LÅT DEN RÄTTE KOMMA IN (DÉJAME ENTRAR)

Sweden

I Gaudí Awards
(2009)
camino
CAMINO

Spain

Aquest lloc fa servir cookies, pròpies i de terceres entitats, per a finalitats estadístiques i d’anàlisi de la navegació dels usuaris a fi d’oferir-los un millor servei. Si vol conèixer més sobre les cookies i l’ús que en fem, consulti la nostra Política de Cookies.